Apie mus

Didmeninė natūralių vaistų ir papildų prekyba Baltijos šalyse. Suteikiame galimybę rinktis sveikesnį gydymo būdą, pasirenkant natūralius vaistus ir papildus, gaminamus iš aukščiausios kokybės žaliavų.

Turime ilgalaikius kontraktus su patikimais gamintojais, puikiai veikiančią logistikos sistemą, ir patirtį natūralių vaistų prekyboje.

Nuo pat mūsų įkūrimo metais rūpinamės žmonių ir gyvūnų sveikata, gerovė. Mūsų produktų sėkmė grindžiama natūralių ir suderinamų ingredientų naudojimu gamyboje, patirtimi, motyvacija, ir nuolatiniu tobulėjimu.

Mūsų kokybės standartai kiekvienam labai aukšti. Taip gera idėja tampa tobulu receptu, pritaikytu atitinkamam sprendimui. Visada vadovaujamės didžiausiu savo pavyzdžiu: gamta – jūsų ir jūsų gyvūno gerovei.

Mūsų vaistai paprastai vartojami, jie švelniai aktyvina organizmo savigydos galias, taip, kaip numatyta gamtos, kaip to pageidauja gydytojai ir pacientai visame pasaulyje.

Turime 20 metų vaistų bei papildų patirtį didmeninėje prekyboje ir šiuo žinių, patirties bagažu atvirai dalinamės su savo partneriais.

Partneriams tiekiame ne tik aukštos kokybės vaistus ir papildus, mokymus apie juos, bet kartu reklamos galimybes asmeninei įmonės plėtrai, įtraukdami partnerius į mūsų vykdomas reklamos kampanijas.

UAB Biomedela Jums siūlo:

  • Malonų ir rūpestingą aptarnavimą;
  • Greitą prekių pristatymą sutartu laiku;
  • Kokybišką produkciją
  • Konkurencingas kainas;
  • Įvairias nuolaidas.

BIOMEDELA VERTYBĖS:

Natūralūs produktai iš gamtos. Pati gamta turi viską, ko reikia, norint būti sveikam.

Mes skatiname gijimą – užuot slopinę simptomus. Mus domina ilgalaikis sprendimas, ne tik šio momento problemos slopinimas.

Mokslinis pagrindimas ir kokybė, paremta patirtimi.